Produkty

Cena Nazwa Dostępność

EXTRALINK ex.0684 EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 250UM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0684

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

22 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.6617 EXTRALINK UCHWYT MUROWY L200

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.6617

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

17 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2251 ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2251

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

69 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.8444 ExtraLink SFP RJ45 10GbE copper module

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.8444

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

356 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2183 ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2183

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

32 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.10277 EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.10277

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

7 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.0325 EXTRALINK DIANA 12 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX EX12C1311-12R

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0325

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

58 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2237 ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2237

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

81 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.3067 EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 250UM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.3067

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

16 zł brutto

zł netto

36 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.15081 ExtraLink 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR (J8177D)

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.15081

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

83 zł brutto

zł netto

215 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.3074 EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 250UM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.3074

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

17 zł brutto

zł netto

104 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.15104 ExtraLink 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.15104

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

85 zł brutto

zł netto

293 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.0677 EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0677

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

46 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.1131 EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 2M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1131

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

17 zł brutto

zł netto

444 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2190 ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2190

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

41 zł brutto

zł netto