Produkty

Cena Nazwa Dostępność

EXTRALINK ex.2237 ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2237

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

78 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.14190 POE 48V-24W GIGABIT POWER ADAPTER WITH AC CABLE

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.14190

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

30 zł brutto

zł netto

73 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.15098 ExtraLink 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR (J9151D)

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.15098

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

168 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2183 ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2183

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

31 zł brutto

zł netto

107 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.10277 EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.10277

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

7 zł brutto

zł netto

100 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.6600 EXTRALINK POWER SUPPLY FOR POE INJECTOR 24V/48V 60W

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.6600

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

72 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.3036 EXTRALINK SUSAN FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 2 TRAYS 24 CORE EX2T10021-48S

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.3036

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

93 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.0790 EXTRALINK BETTY 4 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX EX4C1314-4A

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0790

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

30 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.1070 EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 LC/APC-LC/APC DUP 50/125 2M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1070

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

21 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.6761 EXTRALINK UCHWYT MUROWY L400 FI 50MM

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.6761

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

33 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.8222 EXTRALINK VICTOR 8-port GbE Managed PoE Switch (8x Gig LAN, 2x SFP) PoE 48V 150W

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.8222

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

421 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.7232 EXTRALINK 6U 600X600 SZAFA RACKOWA DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO WISZĄCA CZARNA

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.7232

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

201 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.1865 EXTRALINK PIGTAIL SC/UPC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1865

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

4 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.8697 EXTRALINK ZAMEK BĘBENKOWY DO SZAF RACK

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.8697

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

6 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.2701 EXTRALINK LC/UPC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.2701

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

4 zł brutto

zł netto

EXTRALINK EX.9472 EXTRALINK 2 IN 1 IPHONE & ANDROID 2A CHARGER CABLE, LIGHTNING/MICROUSB TO USB

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.9472

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

26 zł brutto

zł netto

EXTRALINK ex.1520 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 10M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1520

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

11 zł brutto

zł netto