Produkty

Cena Nazwa Dostępność

WDC WD60PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 6TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD60PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

759 zł brutto

647.91 zł netto

WDC WD40PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 4TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD40PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

495 zł brutto

421.97 zł netto

WDC WD30PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 3TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD30PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

401 zł brutto

342.02 zł netto

WDC WD20PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 2TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD20PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

310 zł brutto

264.25 zł netto

WDC WD10PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 1TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD10PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

229 zł brutto

195.42 zł netto

WDC WD121PURZ Dysk twardy WD Purple, 3.5, 12TB, SATA/600, 256MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD121PURZ

DostępnoŚĆ: MAŁA ILOŚĆ

2081 zł brutto

1776.16 zł netto

WD Purple 10TB SATA 6Gb/s CE HDD 3.5inch internal 7200Rpm 256MB Cache 24x7 Bulk

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD102PURZ

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

1481 zł brutto

1264.24 zł netto

WD Purple 32GB Surveillance microSD HC - Class 10 UHS 1

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WDD032G1P0C

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

46 zł brutto

47.96 zł netto

WD Purple 64GB Surveillance microSD XC Class - 10 UHS 1

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WDD064G1P0C

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

78 zł brutto

81.61 zł netto

WD Purple 128GB Surveillance microSD XC Class - 10 UHS 1

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WDD128G1P0C

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

142 zł brutto

149.33 zł netto

WD Purple 256GB Surveillance microSD XC Class - 10 UHS 1

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WDD256G1P0C

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

328 zł brutto

345.72 zł netto

WD Purple 512GB Surveillance microSD XC Class - 10 UHS 1

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WDD512G1P0C

DostępnoŚĆ: MAŁA ILOŚĆ

586 zł brutto

619.25 zł netto

WD Purple 8TB SATA 6Gb/s CE HDD 8.9cm 3.5inch internal 5640RPM 128MB Cache 24x7 Bulk

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD84PURZ

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

1317 zł brutto

1123.45 zł netto

WDC WD10EURX Dysk twardy WD AV-GP, 3.5, 1TB, SATA/600, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD10EURX

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

258 zł brutto

219.44 zł netto

WDC WD10JUCT Dysk twardy WD AV-25, 2.5, 1TB, SATA/300, 5400RPM, 16MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD10JUCT

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

345 zł brutto

293.9 zł netto

WDC WD5003AZEX Dysk twardy WD Black, 3.5, 500GB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD5003AZEX

DostępnoŚĆ: PRODUKT NIEDOSTĘNY

324 zł brutto

275.81 zł netto

WDC WD10EZEX Dysk twardy WD Blue, 3.5, 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache

Producent: WESTERN DIGITAL

Kod produktu: WD10EZEX

DostępnoŚĆ: DUŻA ILOŚĆ

177 zł brutto

150.97 zł netto

297 zł brutto

253.19 zł netto

TPLINK TL-SM321A TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Producent: TP-LINK

Kod produktu: TL-SM321A

DostępnoŚĆ: MAŁA ILOŚĆ

82 zł brutto

72.75 zł netto

TPLINK TL-SM321B TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

Producent: TP-LINK

Kod produktu: TL-SM321B

DostępnoŚĆ: MAŁA ILOŚĆ

58 zł brutto

51.12 zł netto