Produkty

Cena Nazwa Dostępność

DIGITUS DK-2532-03/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-2532-03/3

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

27 zł brutto

32.18 zł netto

EXTRALINK EX.12400 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC G.652D SIMPLEX 3.0MM 3M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.12400

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

10 zł brutto

11.03 zł netto

EXTRALINK EX.12288 EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/UPC G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.12288

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

10.13 zł netto

EXTRALINK ex.1568 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 3M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1568

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

10.35 zł netto

EXTRALINK EX.10130 EXTRALINK PIGTAIL LC/UPC 900UM SM 9/125 G.657A 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.10130

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

5 zł brutto

4.95 zł netto

QOLTEC 54345 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 3m

Producent: QOLTEC

Kod produktu: 54345

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

37 zł brutto

44.57 zł netto

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 302747

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

43 zł brutto

51.98 zł netto

EXTRALINK ex.1537 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1537

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

10.35 zł netto

DIGITUS DK-2932-01 Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OS2 LC-SC, 1m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-2932-01

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

25 zł brutto

29.7 zł netto

EXTRALINK ex.0592 EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0592

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

26 zł brutto

31.28 zł netto

EXTRALINK ex.0653 EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0653

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

36 zł brutto

42.98 zł netto

EXTRALINK ex.1674 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM 3M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1674

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

10 zł brutto

12.15 zł netto

QOLTEC 54076 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM3 Duplex 2m

Producent: QOLTEC

Kod produktu: 54076

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

27 zł brutto

32.18 zł netto

EXTRALINK ex.0608 EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0608

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

34 zł brutto

40.28 zł netto

QOLTEC 54014 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 1m

Producent: QOLTEC

Kod produktu: 54014

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

20 zł brutto

24.08 zł netto

EXTRALINK ex.0646 EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.0646

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

33 zł brutto

39.38 zł netto

EXTRALINK EX.10253 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 1M G.652D

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.10253

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

8 zł brutto

8.55 zł netto

EXTRALINK ex.1650 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1650

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

8 zł brutto

9.68 zł netto

EXTRALINK ex.1261 EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 SC/APC-SC/APC DUP 50/125 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1261

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

28 zł brutto

33.3 zł netto

EXTRALINK ex.1766 EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 1M

Producent: EXTRALINK

Kod produktu: EX.1766

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

10.35 zł netto