Produkty

Cena Nazwa Dostępność

TPLINK MC220L TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

Producent: TP-LINK

Kod produktu: MC220L

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

78 zł brutto

69.01 zł netto

141 zł brutto

126 zł netto

TPLINK MC111CS TP-Link MC111CS konwerter światłowodowy WDM SM,

Producent: TP-LINK

Kod produktu: MC111CS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

115 zł brutto

102.04 zł netto

TPLINK MC112CS TP-Link MC112CS konwerter światłowodowy WDM SM,

Producent: TP-LINK

Kod produktu: MC112CS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

115 zł brutto

102.04 zł netto

INTELLINET 506533 Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX MM SC 550m

Producent: IC INTRACOM

Kod produktu: 506533

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

421 zł brutto

376.33 zł netto

1561 zł brutto

1395.18 zł netto

INTELLINET Gigabit Ethernet to SFP Media Converter 10/100/1000Base-TX to SFP slot

Producent: IC INTRACOM

Kod produktu: 510493

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

233 zł brutto

208.27 zł netto

372 zł brutto

332.53 zł netto

EDIMAX ET-912MSC+ Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM SC) - 2km

Producent: EDIMAX

Kod produktu: ET-912MSC+

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

180 zł brutto

160.95 zł netto

386 zł brutto

344.62 zł netto

DLINK DMC-G01LC/E D-Link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter

Producent: D-LINK

Kod produktu: DMC-G01LC/E

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

143 zł brutto

127.53 zł netto

DLINK DMC-300SC/E D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Producent: D-LINK

Kod produktu: DMC-300SC/E

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

379 zł brutto

338.85 zł netto

INTELLINET 507349 Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX SM SC 20km

Producent: IC INTRACOM

Kod produktu: 507349

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

372 zł brutto

332.53 zł netto

INTELLINET 510530 Intellinet Media konwerter WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 510530

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

169 zł brutto

151.03 zł netto

TPLINK MC100CM TP-Link MC100CM konwerter światłowodowy multimodowy

Producent: TP-LINK

Kod produktu: MC100CM

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

115 zł brutto

102.63 zł netto

DLINK DMC-515SC/E D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km

Producent: D-LINK

Kod produktu: DMC-515SC/E

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

669 zł brutto

597.81 zł netto

INTELLINET 545075 Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 545075

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

380 zł brutto

339.07 zł netto

INTELLINET 507158 Media Converter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX SM SC 10km 1310nm

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 507158

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

402 zł brutto

359.39 zł netto

INTELLINET 545068 Intellinet Media konwerter WDM 10/100/1000Base-TX RJ45 / 1000Base-LX SM SC

Producent: IC INTRACOM

Kod produktu: 545068

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

358 zł brutto

319.46 zł netto

INTELLINET 506519 Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX MM ST 2km 1310nm

Producent: IC INTRACOM

Kod produktu: 506519

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

202 zł brutto

180.07 zł netto