O nas

Firma Eldorado Computers działa od lat na warszawskim rynku komputerowym, gdzie wypracowała sobie silną pozycję. Zajmujemy się sprzedażą gotowych komputerów oraz podzespołów komputerowych większości światowych producentów. Oferujemy sprzęt dla klientów indywidualnych, firm, instytucji rządowych i pozarządowych.
Dysponujemy ogromnym asortymentem części, na bazie których można zbudować wymarzony komputer na indywidualne zamówienie. Klienci mogą zakupić podzespoły luzem i samemu złożyć komputer lub dokonać modernizacji już posiadanej jednostki.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą samych komputerów, profesjonalnych serwerów, ale również monitorów, drukarek, skanerów, notebooków, aparatów cyfrowych, różnorodnych akcesoriów komputerowych również tych przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Wykonujemy sieci komputerowe oraz oferujemy stałą opiekę nad posiadanymi sieciami. Wykonujemy szereg usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Te ostatnie dotyczą także sprzętu niezakupionego u nas. Nieodłączną częścią pracy serwisu są modernizacje komputerów na zlecenie klienta.

Dla wszystkich klientów oferujemy usługę Serwis NOW, w ramach której w ciągu pierwszego miesiąca od daty zakupu, wymieniamy od ręki niesprawny produkt na wolny od wad.

Oprócz obsługi klientów indywidualnych oferujemy stałą współpracę dla firm zarówno w zakresie dostarczania sprzętu komputerowego jak i akcesoriów oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych. W przypadku współpracujących firm możliwe jest indywidualne negocjowanie umów serwisowych.

Na stałe współpracujemy już z wieloma znanymi firmami i organizacjami na terenie całego kraju. Mamy również przygotowaną korzystną ofertę handlową dla firm komputerowych z całej Polski – Zapraszamy do współpracy !

Wszystkich tych, którzy cenią sobie markowy sprzęt i fachową obsługę zapraszamy do naszego salonu handlowego przy ul. Romera 10 lok. u9 w Warszawie. Tutaj w miłej atmosferze i wygodnych warunkach służymy radą w rozwiązywaniu problemów komputerowych oraz pomagamy w doborze optymalnego sprzętu.

Dowodem naszej fachowości jest zdobycie wyróżnienia dla firmy o najwyższej jakości obsługi klienta.

Pracujemy 5 dni w tygodniu. Salon handlowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą okaże się dla Państwa trafnym wyborem. Pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów.

Większość produktów posiadamy na stanie, niektóre są na magazynie zewnętrznym. W celu uzyskania informacji o dostępności, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zawartość niniejszej strony internetowej ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

gaming-system-proiot-solutions-pro