Produkty

Cena Nazwa Dostępność

MIKROTIK MT S+DA0001 MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+DA0001

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

114 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RB260GS MikroTik CSS106-5G-1S SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP, Soho Switch, plastic case

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB260GS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

167 zł brutto

zł netto

89 zł brutto

zł netto

91 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT CRS328-24P-4S+RM MikroTik CRS328-24P-4S+RM 24xGig LAN, 4xSFP+ Rack 19 PoE 802.3af/at 500W

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT CRS328-24P-4S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

1556 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+31DLC10D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

567 zł brutto

zł netto

173 zł brutto

zł netto

229 zł brutto

zł netto

312 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RBD52G-5HacD2HnD-TC MikroTik hAP ac2 RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 2.4/5GHz 802.11ac, 1xUSB

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RBD52G-5HACD2HND-TC

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

268 zł brutto

zł netto

234 zł brutto

zł netto

196 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT CRS326-24G-2S+RM MikroTik CRS326-24G-2S+RM L5 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+ 1U Rackmount

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT CRS326-24G-2S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

775 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT CRS305-1G-4S+IN MikroTik CRS305-1G-4S+IN L5 4xSFP+ 10GbE, 1xRJ45 GbE, Dual boot, Desktop case

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT CRS305-1G-4S+IN

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

577 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+85DLC03D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

226 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RB760iGS MikroTik RB760iGS hEX S L4 256MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 1xSFP, 1xPoE output

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB760IGS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

268 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S+RJ10 MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+RJ10

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

256 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RBLHGR&R11E-LTE MikroTik LHG LTE kit 17dBI CPE, cat.4 LTE D:150 Mbit/s Up:50 Mbit/s, PoE In

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RBLHGR&R11E-LTE

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

688 zł brutto

zł netto

463 zł brutto

zł netto

173 zł brutto

zł netto