Produkty

Cena Nazwa Dostępność

MIKROTIK MT RB260GS MikroTik CSS106-5G-1S SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP, Soho Switch, plastic case

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB260GS

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

162 zł brutto

zł netto

751 zł brutto

zł netto

86 zł brutto

zł netto

89 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+31DLC10D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

549 zł brutto

zł netto

227 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT CRS326-24G-2S+RM MikroTik CRS326-24G-2S+RM L5 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+ 1U Rackmount

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT CRS326-24G-2S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

751 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RB4011IGS+5HACQ2HND-IN Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, 802.11AC 10xGig LAN, SFP+ 10GbE

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB4011IGS+5HACQ2HND-IN

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

967 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S+85DLC03D

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

220 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT S-RJ01 MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT S-RJ01

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

110 zł brutto

zł netto

MIKROTIK wAP ac LTE6 kit - 802.11ac 2.4/5GHz AP cat6 LTE modem PoE in 802.3af/at

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: RBWAPGR-5HACD2HND&R11E-LTE6

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

726 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RB2011UiAS-2HnD-IN Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB2011UIAS-2HND-IN

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

486 zł brutto

zł netto

168 zł brutto

zł netto

15 zł brutto

zł netto

MIKROTIK SXT SA5 14dBi integrated Sector AP 90 degrees beamwidth Gigabit Ethernet

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: RBSXTG-5HPND-SAR2

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

385 zł brutto

zł netto

189 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT CSS326-24G-2S+RM MikroTik CSS326-24G-2S+RM SwOS 24xGig LAN, 2xSFP+ 1.25/10GbE, Rack 19

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT CSS326-24G-2S+RM

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

535 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RB931-2nD MikroTik hAP mini RB931-2nD RouterOS L4 32MB RAM, 2xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RB931-2ND

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

76 zł brutto

zł netto

227 zł brutto

zł netto

MIKROTIK MT RBSXTsqG-5acD MikroTik SXTsq 5 ac 5GHz 802.11ac, 25dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point

Producent: MIKROTIK

Kod produktu: MT RBSXTSQG-5ACD

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

206 zł brutto

zł netto