Produkty

Cena Nazwa Dostępność

INTELLINET 336628 Intellinet patch cord RJ45 kat. 5e UTP 1 5m szary 100Proc miedź

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 336628

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

zł netto

INTELLINET 340427 patch cable RJ45 snagless cat. 6 UTP 05m grey

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 340427

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

10 zł brutto

zł netto

INTELLINET 302747 optic patch cable LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 302747

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

42 zł brutto

zł netto

6 zł brutto

zł netto

37 zł brutto

zł netto

42 zł brutto

zł netto

INTELLINET 302754 optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 302754

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

52 zł brutto

zł netto

41 zł brutto

zł netto

31 zł brutto

zł netto

INTELLINET 408301 Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e white

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 408301

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

37 zł brutto

zł netto

INTELLINET 362238 patch cable RJ45 snagless cat. 5e UTP 2m grey - CCA

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 362238

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

8 zł brutto

zł netto

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 302693

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

36 zł brutto

zł netto

INTELLINET 303669 optic patch cable LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 303669

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

91 zł brutto

zł netto

8 zł brutto

zł netto

51 zł brutto

zł netto

42 zł brutto

zł netto

INTELLINET 513593 Intellinet Pusty 16-portowy panel do modułów Keystone 1U 19 czarny

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 513593

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

21 zł brutto

zł netto

INTELLINET 504225 Modular In-line Coupler RJ45x2 UTP package 10pcs

Producent: INTELLINET

Kod produktu: 504225

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

35 zł brutto

zł netto

64 zł brutto

zł netto

51 zł brutto

zł netto