Produkty

Cena Nazwa Dostępność

DIGITUS DK-2532-03/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-2532-03/3

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

28 zł brutto

zł netto

DIGITUS TN-19-450-1U-BK Półka 19 1U 450mm, 4 śruby mont. do szaf z podporą czarna

Producent: DIGITUS

Kod produktu: TN-19-450-1U-BK

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

73 zł brutto

zł netto

25 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-2533-05/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-2533-05/3

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

29 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1512-010/Y Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 1m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1512-010/Y

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

15 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1612-020/Y Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.6, żółty, 2,0m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1612-020/Y

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

6 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1512-005/B Digitus Kabel patch cord UTP, CAT.5E, niebieski, 0.5m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1512-005/B

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

3 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1612-005/R Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.6, czerwony, 0,5m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1612-005/R

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

4 zł brutto

zł netto

DIGITUS DN-93501 DIGITUS Moduł Keystone kat. 5e, klasa D, nieekranowany

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DN-93501

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

6 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1644-005 Kabel Digitus patch-cord SSTP, CAT.6, szary, 0,5m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1644-005

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

8 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1617-010 DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.6, szary, 1m, 15 LGW LSOH

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1617-010

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

8 zł brutto

zł netto

ASM AK-340103-030-S Kabel DisplayPort z zatrzaskami 1080p 60Hz FHD Typ DP/DP M/M czarny 3m

Producent: DIGITUS

Kod produktu: AK-340103-030-S

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

29 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1512-020/BL DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.5E, czarny, 2.0m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1512-020/BL

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

16 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1512-010/BL DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.5E, czarny, 1,0m 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1512-010/BL

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

15 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-2533-03/3 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-2533-03/3

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

25 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1512-005/G Digitus Kabel patch cord UTP, CAT.5E, zielony, 0.5m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1512-005/G

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

3 zł brutto

zł netto

DIGITUS DN-93601 DIGITUS Moduł Keystone kat. 6, klasa E, nieekranowany

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DN-93601

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

zł netto

ASM AK-340100-020-S ASSMANN Kabel połączeniowy DisplayPort 1.2 z zatrzaskami Typ DP/DP M/M czarny 2m

Producent: DIGITUS

Kod produktu: AK-340100-020-S

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

40 zł brutto

zł netto

DIGITUS DK-1522-030 Kabel Digitus patch cord FTP, CAT.5E, szary, 3m, 15 LGW

Producent: DIGITUS

Kod produktu: DK-1522-030

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

9 zł brutto

zł netto

ASM AK-340301-020-S ASSMANN Kabel Displayport 1.1a z zatrzaskiem Typ DP/DVI-D (24+1) M/M czarny 2m

Producent: DIGITUS

Kod produktu: AK-340301-020-S

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

71 zł brutto

zł netto