Produkty

Cena Nazwa Dostępność

ZYXEL NAS326-EU0101F Zyxel NAS326 2-Bay Personal Cloud Storage - for 2x SATA II 2.5/3.5HDD

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NAS326-EU0101F

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

663 zł brutto

zł netto

ZYXEL 91-010-204001B Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

Producent: ZYXEL

Kod produktu: 91-010-204001B

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

442 zł brutto

zł netto

ZYXEL ES-105AV3-EU0101F Zyxel ES-105A v3 5-Port Desktop/Wall-mount Fast Ethernet Switch

Producent: ZYXEL

Kod produktu: ES-105AV3-EU0101F

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

52 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS-108SV2-EU0101F Zyxel GS-108S v2 8-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS-108SV2-EU0101F

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

114 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS-105BV3-EU0101F Zyxel GS-105B v3 5-Port Desktop/Wall-mount Gigabit Ethernet Switch

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS-105BV3-EU0101F

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

96 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS-105SV2-EU0101F Zyxel GS-105S v2 5-Port Desktop Gigabit Ethernet Media Switch

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS-105SV2-EU0101F

Dostępność: DUŻA ILOŚĆ

77 zł brutto

zł netto

ZYXEL 91-010-203001B Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range

Producent: ZYXEL

Kod produktu: 91-010-203001B

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

611 zł brutto

zł netto

ZYXEL POE12-HP-EU0102F Zyxel POE12-HP 1-Port Gigabit 802.3af/at PoE Injector (30W)

Producent: ZYXEL

Kod produktu: POE12-HP-EU0102F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

249 zł brutto

zł netto

ZYXEL NAS542-EU0101F Zyxel NAS542 4-Bay Personal Cloud Storage - for 4x SATA II 2.5/3.5HDD

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NAS542-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

1149 zł brutto

zł netto

ZYXEL NWA5123-AC-EU0101F Zyxel NWA5123-AC 802.11 AC 2x2 Dual-Band/Radio Unified Access Point (1200Mbps)

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NWA5123-AC-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

822 zł brutto

zł netto

ZYXEL USG20-VPN-EU0101F Zyxel ZyWALL USG20-VPN, 10xIPSec VPN, up to 15xSSL, 4x 1Gbps LAN/DMZ, 1xSFP, USB

Producent: ZYXEL

Kod produktu: USG20-VPN-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

1370 zł brutto

zł netto

ZYXEL NWA1123-ACV2-EU0101F Zyxel NWA1123-AC v2 802.11 a/b/g/n/ac Dual-Radio Ceiling Mount PoE Access Point

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NWA1123-ACV2-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

512 zł brutto

zł netto

ZYXEL NWA1123-ACHD-EU0101F Zyxel NWA1123-ACHD Wave 2 Standalone AP, 802.11AC 3x3 1.6Gbps, 2x GbE LAN, PoE

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NWA1123-ACHD-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

741 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS1900-24E-EU0101F Zyxel GS1900-24E 24-port GbE Smart Managed Switch

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS1900-24E-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

599 zł brutto

zł netto

ZYXEL 5G NR Portable Router 4G and 5G support Wifi 6 One Gigabit Lan Port

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NR2101-EU01V1F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

2736 zł brutto

zł netto

ZYXEL MGS3700-12C-EU01V1F Zyxel MGS3700-12C 12-port Combo GbE L2 Managed Switch (Fixed RJ45 or SFP slot)

Producent: ZYXEL

Kod produktu: MGS3700-12C-EU01V1F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

5915 zł brutto

zł netto

ZYXEL XGS1930-28HP-EU0101F Zyxel XGS1930-28HP 24-port GbE L2+ PoE 802.3at 375W Switch, 4x 10GbE SFP+ ports

Producent: ZYXEL

Kod produktu: XGS1930-28HP-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

3048 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS192048HPV2-EU0101F Zyxel GS1920-48HPv2 48-port GbE Smart Managed PoE Switch 4x GbE combo (RJ45/SFP)

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS192048HPV2-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

2709 zł brutto

zł netto

ZYXEL NWA5123-ACHD-EU0101F Zyxel NWA5123-ACHD Wave 2 AccesPoint, 802.11AC 3x3 1.6Gbps, 2x GbE LAN, PoE

Producent: ZYXEL

Kod produktu: NWA5123-ACHD-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

1302 zł brutto

zł netto

ZYXEL GS2210-24HP-EU0101F Zyxel GS2210-24HP 24-port GbE L2 PoE Switch, 4x GbE combo (RJ45/SFP) ports

Producent: ZYXEL

Kod produktu: GS2210-24HP-EU0101F

Dostępność: MAŁA ILOŚĆ

3296 zł brutto

zł netto