Produkty

Cena Nazwa Dostępność

MATROX T2G-DP-MIF MATROX TripleHead2Go, DP Edition, 1xDP input, 3xDP output, retail

Producent: MATROX

Kod produktu: T2G-DP-MIF

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

1475 zł brutto

zł netto

MATROX CAB-FL-F Matrox Kabel Board to board frame lock

Producent: MATROX

Kod produktu: CAB-FL-F

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

139 zł brutto

zł netto

MATROX C900-E4GBF Matrox C900, 4GB GDDR5, PCIe 3.0 x16, 9x miniHDMI

Producent: MATROX

Kod produktu: C900-E4GBF

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

7510 zł brutto

zł netto

MATROX XTO2-2SMTXF Single-mode upgrad kit

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO2-2SMTXF

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

3870 zł brutto

zł netto

MATROX C680-E4GBF MATROX C680 4GB, MiniDP, PCI-E x16, 6-out-put

Producent: MATROX

Kod produktu: C680-E4GBF

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

2980 zł brutto

zł netto

MATROX Extio N3408 IP KVM transmitter card

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO3-N3408CTX

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

9689 zł brutto

zł netto

MATROX Extio N3408 IP KVM transmitter appliance

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO3-N3408TX

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

12895 zł brutto

zł netto

MATROX Extio N3408 IP KVM receiver appliance

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO3-N3408RX

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

12895 zł brutto

zł netto

MATROX Extio Rack Mount Kit

Producent: MATROX

Kod produktu: RMK-19TR-A

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

483 zł brutto

zł netto

MATROX Extio 3 multimode SFP optical transceiver duplex-LC fiber connector

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO3-SFPMM

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

311 zł brutto

zł netto

MATROX Extio 3 single-mode SFP optical transceiver duplex-LC fiber connector

Producent: MATROX

Kod produktu: XTO3-SFPSM

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY

345 zł brutto

zł netto